Слов'янськ
Місцеві вибори 2015

Постанова №1 "Про виконання членами Миколаївської міської виборчої комісії своїх повноважень у виборчій комісії з оплатою їх праці в комісії".
access_time 2015-09-13

1. Визначити, згідно Постанови ЦВК № 228 від 05.09.2015року, що виконання в Миколаївській міській виборчій комісії протягом виборчого процесу свої повноваження у комісії на платній основі на підставі цивільно-правового договору між нею і комісією, виконує Ємельянова О.М.- заступник голови.

2. Встановити, що зазначені в пункті 1 цієї постанови заступник голови миколаївської міської виборчої комісії виконуватимуть свої повноваження в комісії на платній основі з _________ 2015 року до закінчення повноважень територіальної виборчої комісії.

3. Визначити згідно Постанови ЦВК № 262 від 10.09.2015року, що Миколаївська МВК залучає для організаційного та правового забезпечення фахівців в кількості 5 осіб .

4. Цю постанову невідкладно надіслати до Слов’янської окружної виборчої комісії для затвердження чергових виборів депутатів місцевих рад, сільських, селищних, міських голів, перших виборів рад об’єднаних територіальних громад та відповідних сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2015року.

5. Копії цієї постанови видати заступнику голови Миколаївської міської виборчої комісії, зазначеним у пункті 1 цієї постанови.


keyboard_arrow_left Повернутися назад