Слов'янськ
Місцеві вибори 2015

ПРОТОКОЛ № 2 Миколаївської міської виборчої комісії м.Слов'янськ Донецької обл.
access_time 2015-09-16

Присутні на засіданні:     9    осіб.

Присутні  на засіданні члени комісії:

Віленська Н.В., Шаповалова О.О., Рижкова І.А., Ємельянова О.М., Бондарева О.Є,

Киян Л.В., Біленець Є.Ю., Сокирко А.Ю., Артемонова В.О.

Порядок денний:

1. Утворення територіальних виборчих округів з виборів депутатів Миколаївської міської ради у кількості 26 (двадцять шість) округів.

2. Питання оприлюднення в місцевих друкованих засобах масової інформації про утворення територіальних виборчих округів з виборів депутатів Миколаївської міської ради.

3. Передання до ЦВК і Державного реєстру виборців м. Слов’янська зміст постанови  про утворення територіальних виборчих округів з виборів депутатів Миколаївської міської ради.

1. Слухали: голову Миколаївської МВК Віленську Н.В. з питання утворення територіальних виборчих округів з виборів депутатів Миколаївської міської ради у кількості 26 (двадцять шість) округів.

Вирішили: утворити територіальні виборчі округи з виборів депутатів Миколаївської міської ради у кількості 26 (двадцять шість) округів, згідно відомостей про кількість виборців, які проживають на території адміністративно-територіальної одиниці, який надав Орган ведення Державного реєстру виборців (Додаток № 1, перелік територіальних  виборчих округів з виборів депутатів Миколаївської міської ради додається).

За ці рішення проголосували: за 8 осіб, проти _0, утрималися _0_.

 

2. Слухали: секретаря Миколаївської МВК Киян Л.В. по питанню оприлюднення в місцевих друкованих засобах масової інформації про утворення територіальних виборчих округів з виборів депутатів Миколаївської міської ради.

Вирішили: оприлюднити відомості про утворення  територіальних виборчих округів з виборів депутатів Миколаївської міської ради у кількості 26 (двадцять шість) округів (додаток № 2 додається).

За ці рішення проголосували: за 8 осіб, проти _0, утрималися _0_.

 

3. Слухали: голову Миколаївської МВК Віленську Н.В. про передання до ЦВК і Державного реєстру виборців м. Слов’янська зміст постанови  про утворення територіальних виборчих округів з виборів депутатів Миколаївської міської ради.

Вирішили: передати до ЦВК і Державного реєстру виборців м. Слов’янська зміст постанови  про утворення територіальних виборчих округів з виборів депутатів Миколаївської міської ради.

За ці рішення проголосували: за 8 осіб, проти _0, утрималися _0_.

Постанова № 2 додається.

 

Голова Миколаївської міської виборчої  комісії

м.Слов'янськ  Донецької обл.                                                                    Н.В.Віленська

 

 

Секретар Миколаївської міської виборчої  комісії

м.Слов'янськ  Донецької обл.                                                                    Л.В. Киян


keyboard_arrow_left Повернутися назад