Слов'янськ
Місцеві вибори 2015

Рішення №1 "Про реєстрацію кандидатів на посаду Миколаївського міського голови "
access_time 2015-09-30

Миколаївська міська виборча комісія вирішила:

Згідно Закону України Про місцеві вибори статті 43 про порядок реєстрації кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови, старости.

1. Зареєструвати, при дотриманні умов, передбачених статтею 40 Закону про місцеві вибори, кандидатом на посаду Миколаївського міського голови від Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» - Цикунову Олену Миколаївну і видати їй посвідчення кандидата на посаду голови за 3.

2. Зареєструвати, при дотриманні умов, передбачених статтею 40 Закону про місцеві вибори, кандидатом на посаду Миколаївського міського голови від Миколаївської міської партійної організації політичної партії «НАШ КРАЙ» Донецької області Захарова Сергія Васильовича і видати йому посвідчення кандидата на посаду голови за 4.

3. Зареєструвати, при дотриманні умови особистого прид’явлення ним документів передбачених статтею 3 (частина 2) Закону та статтею 40 (п.6-9) Закону кандидатом на посаду Миколаївського міського голови шляхом самовисування Маркова Олександра Васильовича і видати йому посвідчення кандидата на посаду голови за 5.

4. Зареєструвати, при дотриманні умови особистого прид’явлення ним документів передбачених статтею 3 (частина 2) Закону та статтею 40 (п.6-9) Закону кандидатом на посаду Миколаївського міського голови шляхом самовисування Тарасенко Олега Івановича і видати йому посвідчення кандидата на посаду голови за 75.

5. Це рішення невідкладно оприлюднити шляхом розміщення на сайті Миколаївської міської ради.


keyboard_arrow_left Повернутися назад